TerapiaSylvia

KONSULTANT BIZNESOWY, MENTOR, PSYCHOTERAPEUTKA

  Moje indywidualne sesje prowadzę online, telefonicznie oraz w moim gabinecie. Przyjmuję wszystkich, którzy potrzebują wsparcia, bez względu na wiek, płeć, narodowość czy profesję.

  Organizuję również warsztaty w małych grupach, ponieważ zawsze stawiam na jakość, nie ilość.

   

  Pracę rozpoczynamy od przeglądu Twojego życia i zidentyfikowania obszarów, które wymagają uwagi lub działania. Pomogę Ci w ustaleniu jasnych, konkretnych, mierzalnych celów i wesprę Cię w łączeniu się z Twoją wewnętrzną mądrością.

  Znajdziemy wspólnie narzędzia, które przeprogramują Twoje stare, niezdrowe nawyki i wzory w umiejętność dokonywania pozytywnych wyborów. Nie istnieje nic takiego,czego nie mógłbyś zmienić. Jesteś zdolny do tworzenia znacznie większych rzeczy niż przypuszczasz.

   

  Będę pracować z Tobą na czterech poziomach: mentalnym, społecznym, duchowym oraz fizycznym, ponieważ wyrównanie energii w wymienionych sferach jest kluczem do Twojego sukcesu.

   

  • Na poziomie mentalnym pomogę Ci w zidentyfikowaniu negatywnego wzorca, od którego się uzależniłeś/uzależniłaś, a następnie przekształcę go w pozytywny, w celu uzyskania większej odporności na stres oraz rozwinięcia Twojej inteligencji emocjonalnej.
  • Na poziome społecznym wesprę Cię w zrozumieniu nauki stojącej za życiowymi zmianami. Pokażę, w jaki sposób możesz je wykorzystać, aby przezwyciężyć ograniczające Cię przekonania oraz jak zamienić je w trwałe przekonania wzmacniające.
  • Na poziomie duchowym przeniosę Cię w przestrzeń, w której odnajdziesz wewnętrzną siłę i spokój, niezbędne do pokonania trudnych chwil oraz tworzenia cudów w Twoim życiu! Na drodze do samopoznania odnajdziesz odpowiedź na pytanie: kim jestem, po co jestem i dokąd zmierzam?
  • Na poziomie fizycznym wesprę Cię w identyfikowaniu zachowań, które zatrzymują Cię w drodze do realizacji celu. Ponadto zainspiruję Cię do podejmowania nowych działań, które umożliwią Ci wejście na wyższy poziom osobistego sukcesu.

   

  Będę wspierać Cię w zrozumieniu i usunięciu przeszkód na drodze do Twoich pragnień.

  Nauczę Cię mówić NIE temu, co Ci nie służy i odbiera energię życiową, żebyś mógł powiedzieć entuzjastycznie TAK cudom, które są dla nas dostępne na wyciągnięcie ręki każdego dnia.

  Zmiana zaczyna, się w Tobie, a ja jestem po to, aby pomóc Ci być tym, kim naprawdę jesteś, byś mógł robić to, co kochasz i mieć to, czego chcesz.

  Zapraszam na:

  • indywidualne spotkania terapeutyczne,
  • szkolenia oraz warsztaty,
  • odczyty mediumistyczne,
  • terapie holistyczne
  • sesje odkrywcze, które dadzą Ci pełną jasność tego, kim jesteś i dokąd zmierzasz, a także inspirację do podjęcia działań w kierunku stania się najlepszą wersją siebie!

  Jeśli jesteś gotowy/gotowa rozpocząć podróż do świadomego życia poprzez rozwój w życiu osobistym oraz w biznesie, zapraszam!