O mnieSylvia

KONSULTANT BIZNESOWY, MENTOR, PSYCHOTERAPEUTKA

  Jestem psychoterapeutką, intuicyjnym przewodnikiem duchowym oraz trenerem rozwoju osobistego, również w biznesie.Jestem właścicielką agencji nieruchomości oraz Centrum Therapy LTD.

   

  Pomagam ludziom wydostać się ze stanu emocjonalnego przytłoczenia, aby przetransformować tę wibrację w stan spełnienia na czterech poziomach życia: społecznym, mentalnym, fizycznym oraz duchowym. Kiedy te wszystkie sfery zaczynają ze sobą harmonijnie współgrać, poczucie frustracji i niemocy Klienta zamienia się w uczucie lekkości, a wszelkie blokady i uprzedzenia - w wewnętrzną wolność i miłość uniwersalną. Świadome życie jest łatwe i automatyczne.

   

  Pomagam usuwać blokady, aby każdy, kto do mnie trafi, mógł zamanifestować najlepszą wersję siebie, a tym samym zacząć realizować doskonały scenariusz swojego życia, optymalnie dopasowany do własnej osobowości. Wspieram również tych, którzy intensywnie pracują nad osobistym rozwojem, ale z jakichś przyczyn „utknęli” w procesie transformacji i potrzebują właściwej rady, by móc ponownie ruszyć do przodu.

   

  Jako psychoterapeutka, medium oraz kobieta biznesu dogłębnie rozumiem zarówno świat duchowy, jak i świat materialny. Dlatego z powodzeniem łączę działania na tych dwóch poziomach w codziennym życiu. Jest to piękne, efektywne i naturalne zespolenie. Bez duchowości nie ma fizyczności i vice versa. Wychodząc poza ramy naszych ograniczeń na drodze rozwoju duchowego, rozwijamy naszą intuicję, pewność siebie, elastyczność myślenia, a także emocjonalną równowagę - cechy niezbędne w każdej profesji i roli społecznej.

   

  Doświadczenia życiowe, które zdobywałam latami, w pracy terapeuty są dla mnie bezcenne. Najważniejszą i najszerszą szkołą było dla mnie życie, a nauczycielami Ludzie poznawani zarówno na moich terapiach, w pracy w biznesie, jak i na co dzień. Dziś wiem, że zawsze mamy wybór i sami jesteśmy dla siebie najlepszymi wewnętrznymi doradcami, bo życie daje każdemu tyle, ile sam ma odwagę sobie wziąć. Czasami tylko potrzebujemy kogoś, kto pomógłby nam dokonać zmian i nakierował nas na właściwą drogę. Tobie też mogę pomóc przejść na wyższy poziom rozwoju osobistego, drogi Podróżniku, jeśli tylko jesteś na to gotowy...

   

  Moje indywidualne sesje prowadzę online oraz w moim gabinecie. Przyjmuję wszystkich, którzy potrzebują wsparcia, bez względu na wiek, płeć, narodowość czy profesję. Organizuję również warsztaty w małych grupach, ponieważ zawsze stawiam na jakość, nie ilość. Pracę rozpoczynamy od przeglądu Twojego życia i zidentyfikowania obszarów, które wymagają uwagi lub działania. Pomogę Ci w ustaleniu jasnych, konkretnych, mierzalnych celów i wesprę Cię w łączeniu się z Twoją wewnętrzną mądrością. Znajdziemy wspólnie narzędzia, które przeprogramują Twoje stare, niezdrowe nawyki i wzory w umiejętność dokonywania pozytywnych wyborów. Nie istnieje nic takiego, czego nie mógłbyś zmienić. Jesteś zdolny do tworzenia znacznie większych rzeczy niż przypuszczasz. Będę wspierać Cię w zrozumieniu i usunięciu przeszkód na drodze do Twoich pragnień. Nauczę Cię mówić NIE temu, co Ci nie służy i odbiera energię życiową, żebyś mógł powiedzieć entuzjastycznie TAK cudom, które są dla nas dostępne na wyciągnięcie ręki każdego dnia. Zmiana zaczyna, się w Tobie, a ja jestem po to, aby pomóc Ci być tym, kim naprawdę jesteś, byś mógł robić to, co kochasz i mieć to, czego chcesz.

   

  Zapewniam Cię, że w życiu nie ma przypadków. Zabiorę Cię w najbardziej fascynującą podróż życia w głąb twojej duszy. Okryjesz w niej swoją naturalną zdolność do korzystania z potęgi intuicji i własne bogactwo jakie jest w tobie.

   

  Moja praca